o společnosti

Začali jsme z malé 20metrové kanceláře. Dnes jsme aktivně působící, ale stále velmi mladou společností, pro kterou již není dostačující 300metrová výrobní hala.

Nová myšlenka založit společnost, která kombinuje výrobu hliníkových oken a dveří s mezinárodní dopravou, se nedávno objevila v hlavách dvou přátel, kterých spojuje nejen přátelství, ale i zájem udělat dobrý obchod.

Dlouhá a dost bouřlivá diskuse o předmětu podnikání má za následek rozšíření prodejní nabídky o rolety, žaluzie, markýzy, sítě proti hmyzu a zimní zahrady. V důsledku velké síly a angažovanosti byla založena společnost Alusystemy. To, co nás odlišuje, je vysoká kvalita výrobků založená na pochopení potřeb zákazníků a očekávání moderního trhu. Naše práce jsou podporovány zkušeností, znalostí a vášně, bez které v tomto oboru nedosáhněte nic.

Alusystemy není nic jiného než vytváření efektivních, moderních řešení, vyznačujících se dobrým poměrem kvalita-cena. Nejdůležitější pro nás je spokojenost zákazníka z každého realizovaného projektu, protože to je nejlepší zárukou doporučení a referencí.

ZABÝVÁME SE VÝROBOU:

Ale vždy máme stejný cíl. Vytvořit něco krasného,
moderního, pro následující den, aby budoucnost byla pouze pro zákazníka.