o firmie

Rozpoczęliśmy od małego 20 metrowego biura. Dziś jesteśmy prężnie działającą choć jeszcze bardzo młodą firmą, której 300 metrowa hala produkcyjna przestaje wystarczać.

Nowy pomysł utworzenia jednej firmy łączącej produkcję stolarki aluminiowej oraz transport międzynarodowy, zrodził się niedawno w głowie dwóch przyjaciół, których połączyła nie tylko przyjaźń, ale i chęć zrobienia dobrego biznesu.

Długie i dość burzliwe rozważania na temat przedmiotu działalności firmy zaowocowały powiększeniem oferty sprzedażowej o rolety, żaluzje, markizy, moskitiery i ogrody zimowe. Z wielkiej siły i wielkiego zaangażowania powstała firma Alusystemy. To co nas wyróżnia to wysoka jakość produktu oparta na dobrze zrozumianych potrzebach klienta i oczekiwaniach nowoczesnego rynku. Nasze prace poparte są doświadczeniem, wiedzą, oraz pasją, bez której w tej branży nic nie jest możliwe do osiągnięcia.

Alusystemy to nic innego jak kreowanie rozwiązań efektywnych, nowoczesnych i posiadających dobrą relację jakości do ceny. Ponad wszystko przedkładamy zadowolenie klienta z każdego zrealizowanego projektu, gdyż jest on najlepszą gwarancją rekomendacji i referencji.

ZAJMUJEMY SIĘ PRODUKCJĄ:

Zawsze jednak mamy ten sam cel. Stworzyć coś pięknego,
nowoczesnego na miarę dnia następnego po to, by przyszłość była tylko dla klienta.