OGRODY ZIMOWE

Ogród zimowy to pomieszczenie wypełnione słońcem i roślinnością oraz specyficznym klimatem. Można w nim urządzić pokój umożliwiający doskonały wypoczynek i tym samym powiększyć powierzchnię mieszkalną domu. Ogrody zimowe mogą spełniać zróżnicowane funkcje, np. oranżerii do uprawy roślin, czy salonu wypełnionego światłem i widokiem na ogród.

Ogrody zimowe składają się z wielu, perfekcyjnie dopasowanych komponentów. Dzięki różnorodności rozwiązań ogród zimowy może być dopasowany indywidualnie do stylu budynku. Obciążenia termiczne i warunki wilgotnościowe wymagają zastosowania elementów budowlanych wykonanych z materiałów o najwyższej jakości. Dzięki termoizolowanym profilom i szybom o najwyższej jakości, ogrody zimowe spełniają bez trudu wymagania ochrony cieplnej budynków.

Elementem polecanym przez przez Naszą firmę do ogrodu zimowego jest roleta zewnętrzna, żaluzja wewnętrzna, która nada tej przestrzeni niepowtarzalny i oryginalny wygląd.

Profilem wykorzystywanym do budowy ogrodów zimowych oraz inny konstrukcji takich jak oranżerie, czy werandy jest profil izolowany termicznie MB-WG60.