ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne przeznaczone są do stosowania w budynkach już istniejących bądź też nowo wznoszonych. Wykonane z wysokogatunkowej blachy elementy systemów charakteryzują się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych. Przemyślana konstrukcja rolet oraz odpowiednio dobrane materiały stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi.

Ponadto charakteryzują się dobrą izolacyjnością dźwiękową oraz termiczną, pozwalającą w znacznym stopniu obniżyć koszty ogrzewania zimą a latem zmniejszyć nagrzewanie się pomieszczeń. Rolety wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Duży wybór kolorów w palecie standardowej umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów.

ZALETY ROLET ALUMINIOWYCH ZEWNĘTRZNYCH:

  • chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, wiatr, deszcz, mróz,
  • pomagają kontrolować dostęp promieni słonecznych do pomieszczeń,
  • znacznie redukują zużycie energii potrzebnej do obsłużenia urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
  • chronią przed hałasem pomagając w uzyskaniu poczucia ciszy i spokoju,
  • rolety to znakomite zabezpieczenie przed wandalami i włamywaczami,
  • malowane w każdym kolorze z palety RAL.

Dekoracje okienne nie ograniczają się dziś do zasłon i firan. Nowoczesne domy bardzo często wykorzystują rolety zewnętrzne. Są one właśnie idealnym połączeniem estetyki z funkcjonalnością, bezpieczeństwa z komfortem. Dzięki roletom zewnętrznym możemy zaoszczędzić nawet do 30% wydatków na ogrzewanie naszych domów.

Jako jedni z nielicznych producentów malujemy rolety w każdym kolorze z palety RAL, dlatego zaszalej, wybierz sobie kolor a my pomalujemy Ci kompletną roletę.

Sterowanie elektryczne jakie możemy Państwu polecić to silniki i przełączniki z górnej półki takich firm jak Somfy czy Becker.

Wśród rolet zewnętrznych możemy zaproponować: