stolarka aluminiowa

SYSTEMY ŚCIANEK DZIAŁOWYCH

MB-EXPO:

System MB-EXPO to eleganckie, szklane ścianki działowe przeznaczone do konstruowania różnego rodzaju przegród wewnętrznych z drzwiami całoszklanymi, których zadaniem jest oddzielenie i wygłuszenie wydzielonych powierzchni jednocześnie nie ograniczając wizualnie zabudowanego pomieszczenia.

System MB-EXPO MOBILE to system ścianek wewnętrznych, z których można wykonać wysokiej jakości segmenty drzwi parkowanych – harmonijkowych i składanych. Za względu na możliwość zabudowy wysokich pomieszczeń oraz uzyskania szerokich otwieranych drzwi, oba systemy doskonale sprawdzają się zarówno w sklepach, galeriach handlowych, centrach targowych jak również w pomieszczeniach biurowych.

MB-45 OFFICE:

System stałych oraz wyposażonych w drzwi ścian działowych MB-45 OFFICE służy do wykonywania wewnętrznych przegród, których cechą charakterystyczną jest to, że elementem nośnym konstrukcji może być szyba hartowana.

Ze względu na uniwersalność i duże możliwości w zakresie zabudowy wysokich pomieszczeń system ten dedykowany jest do konstruowania lekkich, a zarazem solidnych ścianek w pomieszczeniach konferencyjnych i biurowych z wyraźnie zaznaczonymi drzwiami. Z elementów tego systemu można wykonać ścianki stałe oraz całoszklane skrzydła drzwi (rozwierane i wahadłowe). System dostępny jest w bogatej palecie kolorystycznej RAL.