systemy rolety zewnętrznych

SYSTEM ROLET PODTYNKOWYCH

Rolety tego systemu przeznaczone są do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących. Rolety podtynkowe wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Pozostałe elementy czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barw okien. Duży wybór kolorów w palecie standardowej umożliwia zaspokojenie najbardziej wymagających klientów.

Powłoki kolorystyczne elementów ekstradowanych wykonane są metodą lakierowania proszkowego, co zapewnia wysoką jakość i trwałość produktu. Nowoczesna konstrukcja skrzynki pozwala na wykonywanie prac konserwacyjnych i serwisowych na elementach mechaniki rolety bez zakłócania prywatności domowników. Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny połączony z systemem sterującym, pozwalającym na ich komfortową obsługę.

W systemie podtynkowym oferujemy również wersję z siatką przeciwinsektową, która w ciepłe dni umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz.