systemy rolety zewnętrznych

SYSTEM ROLET S_ONRO

Rolety z pancerzem s_onro® to najnowocześniejsze rozwiązanie spośród przeciwsłonecznych systemów tego typu. Skrzynka, sposób montażu i działanie nie różni się specjalnie od zwykłej rolety zewnętrznej. W roletach s_onro® prawie 21% powierzchni całkowitej pancerza jest możliwa do uzyskania jako przezierna, co pozwala nam na swobodne obserwowanie widoku na zewnątrz budynku, nawet przy zamkniętej rolecie.

Tak jak zwykłą tradycyjną roletę tak i roletę s_onro® możemy zintegrować z moskitierą co dodatkowo ochroni budynek przed insektami. Trwałe aluminiowe profile o wysokości 9,9 mm, malowane proszkowo zapewniają ochronę i niezawodność działania przez długie lata.

Rolety można zamontować w skrzynkach półokrągłych, kwadratowych lub w systemie podtynkowym. Dostępne są w czterech kolorach: biały , jasny szary , szary i antracyt. Sterowanie tradycyjnie odbywa się za pomocą korby, silnika elektrycznego z przełącznikiem klawiszowym lub z pilota. Jeżeli potrzebują Państwo oryginalnego i niespotykanego systemu ochrony przed słońcem, rolety s_onro® są idealnym i nietuzinkowym rozwiązaniem.